banner

Karrier - állásajánlataink

DomaFarm egy folyamatosan fejlődő családi vállalkozás szerteágazó tevékenységi körökkel.

Küldd el nekünk az önéletrajzodat az [email protected] címre, és első kézből értesülhetsz nyitott pozícióinkról. A folyamatos bővülés miatt gyakran meglévő kollégák mellé veszünk fel újabb munkatársat.

Időszakonként nyitott pozícióink

1. Rendezvény kiszolgáló személyzet

Munkavégzés helye: Törökbálint

Munkaidő: Rendezvénytől függően, előre egyeztetett beosztás alapján (akár iskola mellett is)

Feladat: kiszolgálás; kasszázás vagy háttér feladatok ellátása

Munkavállalás feltételei

  • betöltött 18. életév
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • konszolidált megjelenés, udvariasság
  • egészségügyi kiskönyv megléte – ha nincs, segítünk a beszerzésében

Juttatás

Megegyezés szerint, bejelentéssel.

1. Lovasoktató, belovagló

Munkavégzés helye: Törökbálint, Hosszúréti Lovas Major

Munkaidő: heti 5 nap, két hétvégi nappal, havi egy szabad hétvégével

Feladatok

  • iskolalovak edzése, továbbképzése
  • kezdő és haladó lovasok oktatása
  • lovas táborokban, eseményekben részvétel
  • ugróedzések megszervezése és vezetése (opcionális)
  • csikók belovaglása (opcionális)

  • minimum 2 év leinformálható munkatapasztalat
  • középfokú sportedzői vagy magasabb végzettség
  • megfelelő fizikai erőnlét

Előnyt jelent

  • versenyzői múlt
  • folyékony angol nyelvtudás

Juttatás

Kiemelt bérezés bejelentett jogviszonnyal vagy akár alvállalkozói szerződéssel.